Solis #1: Dalībnieks

Vārds un Uzvārds:

E-pasta adrese:

Telefona numurs:

 Solis #2: Maksājuma dati
 Solis #3: Programma
Izvēlies programmu Cena
4 payments of €300
5 payments of €99
3 payments of €99
3 payments of €99

Dalītā maksājuma nosacījumi:

*veicot pirmo iemaksu dalītajā maksājumā, piekrītat veikt vēl 1, 2 vai 3 maksājumus, kur maksājuma summa ir norādīta augstāk iekavās pie izvēlētās programmas. Summa iekavās ar zvaigznīti (*) ir pirmā maksājuma lielums. Pārējās summas iekavās pie izvēlētās programmas ir nākamie maksājumi (atkarībā no programmas, kuru izvēlēsieties). Dalītā maksājuma nākamo maksājumu jāveic ik pēc mēneša, saskaņā ar norādīto dalītā maksājuma grafiku, kuru nosaka ņemot vērā datumu, kad iegādājaties programmu. Maksājumi jāveic līdz pilna kursa summa tiks nosegta. Piemēram, ja veicat apmaksu 16.novembrī, tad nākamais maksājums būs 16.decembrī. Nākamais maksājums tiks veikts automātiski, saskaņā ar maksājuma grafiku, kuru apstiprinat, veicot pirmo maksājumu.

Garantija par naudas atgriešanu ir spēkā tikai Vocal Master gada programmas "PRO DeLuxe" rezidentiem, kuri veic apmaksu uzreiz pilnā apmērā vienā maksājumā. Ja izmantojat mūsu piedāvāto sadalīto maksājumu pēc šīs vienošanās grafika, Jūs jebkurā gadījumā saņemsiet tieši tik pat kvalitatīvu apmācību programmu un apmācību kvalitāti, kā to saņem rezidenti, kas veic apmaksu vienā maksājumā. Naudas atgriešana neattiecas uz programmām ar īpašajiem piedāvājumiem.

Ar programmas apmaksas veikšanu izsaku skaidru piekrišanu, ka esmu iepazinies ar lietošanas noteikumiem un piekrītu tur aprakstītajam, ka atsakos no 14 dienu samaksāto līdzekļu atgriešanas tiesībām, jo, uzsākot apmācību kursu, apņemos iet līdz galam, lai sasniegtu savu mērķi iemācīties dziedāt un pārvaldīt savu balsi.
ATSAUKSMES:
Mana pieredze ar Vocal Master Latvia
⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐
Dzied mūsu rezidents - Dace Siliņa
⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐
Dace Pavloviča
⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐
Anna Kolupajeva
⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

Garantija*

Mēs esam vienīgā Latvijas vokālā online skola, kura garantē rezultātus.

Mēs esam pārliecināti, ka meistarklases tiešsaistēs ir tik interesantas un efektīvas, ka piedalīšanās tājās Jums būs aizraujošs ceļojums, kurā kopā ar mums, Jūs sasniegsiet sev vēlamo REZULTĀTU. Ja izpildīsiet visas mūsu meistarklašu nodarbības, ziņosiet par Jūsu sekmēm tajās un tomēr nesasniegsiet redzamu rezultātu, mēs atgriezīsim Jums visus Jūsu iemaksātos līdzekļus.
Mēs strādājam, lai Jūs sasniegtu rezultātu, un mēs vēlamies, lai šī garantija būtu simbols tam, ka mēs darīsim visu, lai Jūs redzētu izaugsmi sava talanta attīstībā.
*Naudas atgriešanas garanatija ir spēkā tikai gada programmas "Pro DeLuxe" dalībniekiem veicot apmaksu bez atlaidēm pilnā apērā uzreiz vienā maksājumā. Kas nozīmē, ka rezidents ir gatavs iet līdz galam un būt iekšā apmācību procesā uz 100%. Kā arī rezidents apņemas izpildīt visus vingrinājumus laikā un tieši tādā secībā un kārtībā, kā tas tiks noteikts.
Mes gaidām tieši Tevi, lai kopā ar mums Tu kļūtu par pasaules līmeņa vokālo izpildītāju! Pievienojies un mēs Tev GARANTĒJAM rezultātu!
Tava Vocal Master Latvia komanda!
SIA Love International 
Reg.nr.: 40203303305
Adrese: Loču iela 12, Jūrmala, Latvija, LV-2010
Email: vocal@vocalmaster.lv
Telefons: +37122 555 552
Darba laiks: 24.00
© 2018 vocalmaster.lv
Datu kopēšana, bez saskaņošanas, no lapas ir aizliegta!